Onderdelen

 

Voor onderdelen bent u bij ons aan het juiste adres.

Wij beschikken over een gevarieerd assortiment waarvan een gedeelte is uitgestald in de winkelstellingen. Hier is een variatie aan LED verlichting (met test mogelijkheid), bevestigingsmaterialen, Fendt merchandise, technische sprays tot erf en stal gereedschappen te vinden.

2018-10-02-21-43-55 

 Fendt onderdelen

In onze 24 uurs maatschappij is stilstand bijna ondenkbaar. Wij proberen continu de meest gangbare onderdelen op voorraad te houden. Via een automatiseringsprogramma worden voorraden continu bewaakt en waar nodig bijgestuurd. Bestellen via een webshop is niet mogelijk maar wij zijn telefonisch, per mail en/of whatsapp goed bereikbaar. Wij leggen ook bij elke machine een onderhouds-en reparatiehistorie aan. Op aanvraag verstrekken wij inloggegevens voor Agcopartsbook zodat u zelf onderdelentekeningen kunt bekijken.

Agcoparts   
Agco Parts is de naam waaronder alle originele Fendt onderdelen geleverd worden. Als er Agco op de onderdelen staat houdt u uw Fendt origineel. Ook is de kwaliteit en de pasvorm van de onderdelen gewaarborgd en wordt stilstand tot een minimum beperkt. Fendt heeft ook een lijn oliën en smeermiddelen. De merknamen en type aanduidingen van de oliën en vetten komen terug in de onderhoudshandleidingen en technische documentatie. U ben er altijd zeker van dat de juiste soorten oliën gebruikt worden. De smeermiddelen met de juiste specificaties zorgen net als originele onderdelen voor een hogere levensduur en minimale stilstand.

2018-02-14-11-56-10 2014-06-19 07.50.51

 Universele onderdelen leveranciers

Kramp onderdelenWij leveren de onderdelen van Kramp, Granit en van een aantal merkspecifieke importeurs. De meeste leveranciers werken via nachtlevering, zodat wij de onderdelen die niet voorradig zijn de volgende dag in huis hebben. U kunt op aanvraag inloggegevens krijgen, zodat u zelf direct bij Kramp en Granit onderdelen kunt bestellen. Standaard worden de onderdelen bij ons afgeleverd, maar op wens kun u ook bij uzelf via nachtlevering de onderdelen laten bezorgen. Onderdelen die vandaag voor 17.45 uur zijn besteld zijn morgen al in huis!

Klik hieronder op de link voor de inlogpagina voor Kramp of neem contact met ons op voor de mogelijkheden die wij u kunnen bieden.

Klik hier om in te loggen

Opruiming/uitverkoop onderdelen:

Hieronder vind u een lijst met diverse onderdelen die wij niet langer op voorraad houden. Neem contact met ons op over beschikbaarheid en prijzen.
Tel +31 529-497340
whatsapp naar +31-630884962
info@kooijkervandieren.nl

artikelnummer                                omschrijving                                                                        aantal

7000 Vorkslot FEM III a+b 2.000
13229 Rotor Nissan H20 1.000
14384 Wielremcilinder links Max Holland 2.000
15829 Conisch fuseelager Yang 1.000
20006 Sleutel voor contactslot 1.000
23660 Geleidestrip mullos 4.000
45564 Boutanker fbn ii 16/25 verzinkt 10 x 7.000
154902 Retourfilter Komatsu 1.000
159779 Wielremcilinder Artison 2.000
160869 Achterlicht Artison 4 kamer 1.000
177822 Transmissiefilter Artison 3/4 UNF 4.000
384916 Bougie W20EPR-UGM 8.000
404898 Verdelerkap 1.000
753173 Fiberschijf 115mm k36 1.000
753183 Fiberschijf 125mm k36 1.000
753186 Fiberschijf 125mm k60 1.000
753189 Fiberschijf 125mm k120 1.000
818868 Transmissiefilter 3/4 UNF 1.000
978354 Transmissiefilter 3/4 UNF 1.000
1030198 Ventielgatafdichting 16 mm blind 20.5 ho 7.000
1047762 Kettingslot BL546 4×6 ketting 2.000
1302745 Luchtfilter Kooiaap 1.000
1302769 Luchtfilter Kooiaap 3.000
1336314 Kettingpin BL834 4.000
1910367 Sticker bandenspanning v/r 4.000
2229168 Batterijstekker BE160 blauw 35 mm2 1.000
3110310 Borgclip mespen 8.000
3173348 Bus eg28/32×12 1.000
3232498 Luchtfilter 1.000
3606141 Kruisstuk ø 36x89mm / ø 32x106mm 2580 wa 1.000
3798793 Rep. set Impco VFF30 gasslot en filter 2.000
4475247 Dichtset stuurcilinder Manitou 1.000
4563023 Support 3.000
5010143 Ventiel tr14 2.000
5548190 Contactslot Kooi-Aap 1.000
5613240 Vrijloopkoppeling w2480-f5/1 1.000
5625095 Pompnippel 6mm michelin 4.000
5631230 Ventiel tr415 2.000
5637713 Glijlager boven 2.000
5958353 Kwastje voor 505.0196 1.000
6108219 Glijlager Cascade 55F onder (oud) 2.000
7697330 Luidsprekerset 2.000
8823836 Conisch fuseelager Yang 1.000
9101149 Borgpen mesbeveiliging 5.000
9107228 Batterijstekker Rema 320A 95 mm2 male 2.000
9107242 Stekker Rema 320A 95 mm2 female 1.000
9382223 Sticker Linde E18 2.000
9408037 Linde servicekit 1000 H D-02 1.000
9483058 Blindklinkmoer M8 6 kant 1.000
10777586 As fuseepen Yang 1.000
91001181 Pickuptand Combi 2005> 11.000
130111136 Gelijkstroommotor 12v bosch 1.000
200055400 Spanveer 1.000
200058605 Schijf 2.000
200062544 Lager 4.000
209414010 Handschoen dexgrip 10/xl 11.000
261231006 Klopsensor tegenmes 2.000
300001502 Stekker 4.000
300043275 Trekveer 1.000
300045747 Hendel 2.000
300063599 Terugloopklep 2.000
300082624 Sluiting rubber 1.000
300731992 Zaaipijp lang 2.000
3042400017 Max Holland stuurkolomschakelaar L+R 2.000
4522002120 Koppelingskop m22x1,5 geel, automatisch 2.000
9112000275 V-ring 47×1.75 lely 2.000
56020100000 Terminalsteun-set 1.000
64131200000 Gevarendriehoek lvr f336-930 a106 1.000
64131210000 Toebehoren voor 0064131200000 3.000
71000331425 Stelstuk 6.000
71000331435 Schaar onder rechts 6.000
98188200000 Kogelkop k50 besturing 2.000
1,17951E+11 Slang 1.000
178810130020 Gaffel 1.000
198810141030 Klemstuk 6.000
198903020010 Achterlichtkap 1.000
205301081050 Ring 2.000
205301081120 Ring 2.000
205810270010 Houder achter 1.000
260200190131 Afdichting 1.000
260200190161 Slang 1.000
312810130230 Knop 1.000
312810130280 Knop 2.000
312810130452 Tandboog 1.000
334810040550 Voorruit 1.000
334860100020 Bedienungsschild 2.000
514100490080 Pakking 1,0 1.000
524300020480 Afdichtring 3.000
716200050020 Waterslang 1.000
716200050060 Slang 1.000
716501021031 Geleideplaat 1.000
716501120100 Pen 5.000
716501120200 Borgplaat 3.000
716810261030 Kap 3.000
716902020060 Lamphouder 1.000
718870030010 Pen 1.000
718901050040 Plaat 1.000
718960100251 Pakking 8.000
718960100280 Houder 1.000
725500020140 Borgplaat 5.000
737100600010 Pakking 1.000
737200192021 Slang 1.000
737870030080 Klep 2.000
743200720270 Waterslang 1.000
743200720292 Slang 1.000
816500410020 Sticker “raadpleeg handleiding FENDT” 3.000
816700030020 Fendt spatbord 165×54 cm 2.000
816810040431 Zijruit rechts 1.000
816810240200 Niet 1.000
931502200050 Lagerbus 2.000
931502410020 Sticker “buitenbediening”  R 3.000
02128199N Pick-up tand mengele 25.000
080CS09095P2 Knoppenkast 2 hl 22 mm h=57 mm 1.000
1885084T510S Bandenset 2.000
19H1777 Bout tegenmes 1/2″ X 1-3/4″ 1.000
202-0190 Filter Aigner front aftakas 4.000
2125P02 Stoffilter 2000 p2r (2p) 10.000
30205A Kegellager 1.000
30207A Kegellager 3.000
30210A Kegellager 1.000
30211A Kegellager 2.000
30311A Kegellager 1.000
4-1207-0228-0 Lely kneusvinger 8.000
439B2015 Zeskantmoer laag din439 m20x1,50 staal v 4.000
5205012HKR Bezem coco, 50 cm met steel 150 cm (fsc 1.000
6004AV Nilosring 3.000
60082RSC3SKF Groefkogellager skf 1.000
60324-00020 Achterlicht Max Holland 1.000
62052RSC3SKF Groefkogellager skf 4.000
63052RSC3SKF Groefkogellager skf 3.000
67157Z Ruimer kemper rechts dr. 4.000
A144144030 Lagerhuis 2-rijig Vicon 1.000
A671.6 Moer M20 laag rechts verzonken 2.000
A671.7 Moer M20 laag links verzonken 1.000
ACP0152530 Keerring 1.000
AE11579 Kogellager 2.000
ALH29 Filterhuis ntz 1.000
AUC2193000 Opsteekbuis vert. bevestiging 1.000
AXE59838 Klopfsensor 2.000
AZ101198 Shimset fuseepen Dana 1.000
AZ101953 Aanslagrubber 1.000
AZ25987 Keerring 4 voudige pomp 1.000
AZ47612 Lager onderste inv.rol R 1.000
AZ49830 Keerring waaierhuis klein 2.000
AZ51405 Lager onderste inv.rol R groot 1.000
AZ52951 Keerring waaierhuis 2.000
B1242 Gloeilamp 12v 15w ba15s 11.000
BE25002 Wiel los voor be 2500 2.000
C350200GP Aanhangernet 3,50×2,00m, gopart 3.000
CF631 Hoon-stenen set 28mm k240 1.000
CP581GP Cultivatorbeitel 65×8 4.000
DC43342 Lagerset compleet grasbek links 1.000
DRW014 Druksensor 5-20 mA 6.000
EC01000 Caps gehoorbeugel ear 4.000
ES01005 Oorpluggen soft yellow neon + koord 8.000
EX01021 Oordopjes push-ins e-a-r™ 10.000
F002200510060 Afdichting 5.000
F030970020020 Oliedrukschakelaar 1.000
F119200090110 Verstelbout 6.000
F119200210420 Drukregelventiel 1.000
F119200211260 Afdichtmiddel Si 5910 2.000
F119200710170 O-ring 1.000
F139200210350 Ontluchtingsfilter 1.000
F180500020050 Geleidering 2.000
F192101070070 Reparatieset 1.000
F275881020030 Bout 1.000
F281100100150 Verloop 2.000
F334310020470 Senkschraube 2.000
F339202090170 Uitlaatbout M8x25 2.000
F339202710080 Dichtring 6.000
F339860060030 O-ring 3.000
F339900950490 Rep.set stekkers-relaisinbouwblok 2.000
F385202710310 O-ring 1.000
F395860060020 Ontluchtingsfilter 7.000
F411150070010 Cilinderkop remcil. 2.000
F411201090050 Koppelstuk 1.000
F412201710020 Br.leiding 6.000
F438200210090 Afdekking klepdeksel nw model 6.000
F524893580090 Patroon 3/8 male m22x1,5-15l 1.000
F530960210100 Seals kit 1.000
F530960210180 Coupling insert 1.000
F716201040070 Deksel 1.000
F716201210580 Ontluchtingsfilter 1.000
F716201510020 O-ring 70×4 1.000
F716201510140 Deksel 1.000
F716201710040 Schroef 1.000
F716961020060 O-ring 6×1,5 2.000
F716961020310 Magneetspoel Y032 (oud model) 1.000
F716961020370 Magneetspoel 1.000
F716972160011 Kruishendel 1.000
F718202180210 Seal 5.000
F718202210060 Ontluchtingsfilter 3.000
F718202210130 Ontluchtingsfilter 1.000
F718500030070 Schakelaar stoel 1.000
F718870030070 Gaffel 1.000
F725970160011 Kruishendel met 3/4 functie 1.000
F737960020150 Parts kit 1.000
F743300020210 O-ring 1.000
F816860100070 Spoel 1.000
F822100150030 Trekveer 5.000
F835300050010 Afdichtset 1.000
F835900040050 Stekkerset 2.000
F836200040270 Spanrol cpl (f718202040060 rol) 1.000
F836200100200 Tapeind 12.000
F842201090770 Isolatieplaat 1.000
F842201100050 Pakking 1.000
F842201100130 Druksensor 2.000
F842201190010 Shaft seal 2.000
F842201610100 Pakking 3.000
F916500031090 Verstellspindel 1.000
F916961022160 Reparatieset 5.000
F916970160070 Rubber 1.000
F926200210070 Olieafscheider 1.000
F930900040010 Stekkerhuis 1.000
F930900040020 Stekkerhuls 1.000
F931812140750 Kachelmotor 1.000
F931920020010 Afdichtingsset 1.000
F934201040270 Spanrol 1.000
FE200V-030 Servicekit FE200VFP-V-S3/500U 3.000
FE200V-031 Servicekit FE200VFP-V-S3/1000U 2.000
FE200V-032 Servicekit FE200VFP-V-S3/2000U 3.000
FE200V-040 Servicekit FE200V-S3/500U 1.000
FE200V-041 Servicekit FE200V-S3/1000U 1.000
FE700V-032 Servicekit FE714/716V-SCR/2000U 1.000
FEL102643 Kap 1.000
FEL121289 Sticker beknelling 4.000
FEL127682 Keerring 1.000
FEL130405 Bout 5.000
FEL133746 Pakking 7.000
FEL155598 Tandenhouder 5.000
FP01000P05 Oorpluggen classic small pack(5p) 20.000
G001990200030 Homokineet 2.000
G1023155 Armleuning rechts 60 x 380 mm 1.000
G107684 Rol grammer 1.000
G13SN2Y3Z Haakse slijpmachine 1.000
G198200260021 Stopzetkabel 1.000
G210903040590 Stekker 26-polig 1.000
G23MRUAWKZ Haakse slijpmachine 1.000
G23SWU2UGZ Haakse slijpmachine 230 mm 1.000
G339202060102 Brandstofvoorfilterhuis kpl. 1.000
G515550070030 E-box/airco 1.000
G716150031021 Handremkabel 1.000
G716201020100 Handgaskabel l=3500mm 2.000
G718202060100 Handpomp 1.000
G737200112102 Ad-blue tankmeter 1.000
G737200720011 Koelwater t-stuk 1.000
G737880020030 Stuurventiel 1.000
G842200110122 Druksensor (na roetfilter) 1.000
G842201720010 Waterslang 1.000
G916201021021 Sensor 1.000
G930810140041 Schakelaar 1.000
G931812140160 Temperatuursensor 1.000
GAY20NPPB Spanlager met stelschroef 2.000
GSM007 Mes Rotacut 10.000 6.000
H133229 Borgring splinebus aandrijving 1.000
H205301020030 Keerring 1.000
H205301020040 Wd-ring kassette 35x60x13 1.000
H210812141101 Filter 4.000
H236500021800 Gas spring 1.000
H304920050010 Holder 1.000
H334810040051 Gasveer voorruit 1.000
H416200090100 Luchtfilter-buiten** 3.000
H416200090110 Luchtfilter-binnen** 4.000
H438810472011 Kabelset varioguide 1.000
H716903040200 Rubber 4.000
H716921030060 Drukslang 1.000
H718202050101R Ruil radiateur 7/8 COM II dik blok 1.000
H718202060110 Brandstof-aanzuigpijp 1.000
H718202060120 Zuigpijp 1.000
H737900040552 Kabelset airco/verdeler 1.000
H743200191021 Leiding #w# 1.000
H743200191130 Steun 1.000
H743200720420 Hose line 2.000
H816870040120 Pen voor stabilisator 2.000
H816900020020 Gever 1.000
H816970020010 Drukgever 1.000
H835150070100 Rem accumulator 2.000
H916200100101 Deksel 1.000
H916501022030 Lagerbok 1.000
H954871504010 Pin 2.000
HA28121 Hamersteel 2.000 g, essen 2.000
HD999030 H.d. slang m22 8mm 30m 1.000
HMAZ56626 Slijpsteen nieuw jd 1.000
HRXD7A01 Geh.besch. dab+fm-radio hoofd 1.000
HXE121397 Draadstrip messenkooi 18.000
IS0669 Startmotor 12v 2,7kw 1.000
JD10445 Lager 3.000
JD10458 Lager 1.000
JD8856 Naaldlager slijpsteenverstelling 1.000
JLM104948104910 Kegellager 1.000
KT5611040001 Cyclomesje r. taarup 37.000
KT5611090001 Cyclomesje l. taarup 36.000
L113966 Loopbus Dana as 2.000
LA20015 Zwaailamp, led 1.000
LA26002AR Achterlicht led, rechthoekig, 12/24v 4.000
LCA66150 Kemper 445 trekveer witte buis 1.000
LF556 Oogkabelschoen m3 rood 53.000
LM02140553 Fendt (mengele) pickup tand l=165mm 21.000
LR52022RS Looprol 2 rijig met bol vlak 2.000
M2575701100 Hoofdremcilinder Max Holland FB20-35 1.000
NSP033E Spanstift tbv voorsnijder 12.000
OR20257699P001 O-ring 202,57 x 6,99 10.000
OSPC315ON150N1055 Obritrol OSPC315ON150N1055 1.000
P550371 Oliefilter donaldson Doosan 1.000
P550388 Hydrauliekfilter donaldson 1.000
P552952 Brandstoffilter donaldson 1.000
P576926 Brandstoffilter donaldson 1.000
PG13M Moer pg13 pvc 5.000
PP262 Verfroller cpl. 20 cm profi 2.000
RE532952 Brandstoffilter 1.000
S03287 Fendt 1050 vario 1.000
S2001ASPBLU Veiligheidsbril solus 2000, blauw/grijs 2.000
SM18690 Silagemes 5.000
T10066 Fendt 939 vario m. frontlader 1.000
TA56210 Reparatieset voor ta 56.2 1.000
TFD021 Verdelerdekselpakking Vredo á3.2 mtr 1.000
TMS0043 Snijmes, extra breed 3.000
TY22474 Slangklem intercoolerslang 8.000
U178100610000 Hoofdremcilinderset-22mm 1.000
U737880100000 Repair kit 1.000
U737880200000 Reparatieset 1.000
V836119849 Pakking 1.000
V837067881 Klepdekselpakking Gen3 1.000
V837073426 Pakking EGR 2.000
W932 Oliefilter 1.000
WB10105L Bord driehoek lrv 5.000
WP081069 Contacttip 0.8mm m6 10.000
X435611300000 Moer 10.000
X435722400000 Moer 7.000
X454306300000 Schijf 3.000
X457841000000 Bandveer slangklem 4.000
X466024301000 Schroef M8x16 7.000
X499503696000 Stopje 1.000
X505585617000 Stift 2.000
X506240500000 Cil.stift 1.000
X534309000000 Springring  24×1,2 4.000
X534322000000 Springring 1.000
X548854415000 O-ring 1.000
X548874038000 O-ring 1.000
X548886900000 O-ring 2.000
X548926802000 O-ring 3.000
X550062104000 Oliekeerring 1.000
X550160801000 Oliekeerring 90x130x11/22.5 1.000
X555196602000 Oliekeerring 1.000
X560234600000 Voeringsring 1.000
X585031700000 Wartel 1.000
X585658500000 W-e-verschraub. 1.000
X591110000170 Slang 1.000
X596315700000 T-stuk 1x M16X1.5 / 2x12mm 1.000
X598020200000 Hendel 1.000
X604279200400 Slang 1.000
X605013000000 Bus 1.000
X607306101003 Kegellager 1.000
X607310600000 Kogellager 1.000
X830030005000 Signaalgever 1.000
X830230712000 Relaisvoet 1.000
X830240358000 Schakelaar stadslicht 1.000
X830270034000 Ruitenwisserblad 1.000
X903005242995 Afdichtband 1.850
X903005243995 Dichtband (per rol) 2.000
X991018238000 Fendt cap groen 2.000
Z340900060010 Fendt startmotor ruil 1.000
Z404900010060 Fendt dynamo ruil 14v/150a 1.000
Z55135 Bus kooischarnier 2.000
Z61773 Aanslagblok rollenpakket 1.000
Z66776 Slotbout waaierschoep 4.000
Z69500 Grasmes JD 1.000
Z69650 Mesbout JD 50.000
ZDFD3900190 Afdichtsnoer op mes 6.000